Vizyonumuz

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

*Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

 

Kalite Politikamız

Satış öncesi ve satış sonrası koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ,  Faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için nitelikli ve deneyimli elemanlar ile kalifiye insan gücü oluşturmak , Yeniliklere ve yaratıcılığa önem vermek

Reklamjı Kimdir ?
Reklamji Tabela ve Led Ürünleri

Planlamaya ve tanıtım yönetimine dayalı, bağımsız ve ticari bir hizmet firmasıdır. Firmamız , 2009 Yılında kurulmuş olup Sakarya ve Çevre illerdeki firmalara reklam ve reklamcılık alanındaki gereksinimlerini karşılama amaçlı hizmet vermektedir
Firmamız bünyesinde tüm reklamcılık ihtiyaçlarını karşılayacak Baskı Makinası,Cnc Router Ploter kesici makinalar, tarayıcılar, fotoğraf makinesi ve ekipmanlar ve diğer montaj makina ve ekipmanları bulunmaktadır.
Reklamji Tabela ve Led Ürünleri Nasıl Çalışır ?
Gelen İş firmamızca değerlendirilir.Uygun olan ölçümler yapılır ve fiyatlandırılır daha sonra Firmamız bünyesindeki tasarım alanında kendi geliştirmiş grafik tasarımcı tarafından çalışma görsel hale geldikten sonra iş onayı için tarafınıza sunulur. iş onayından sonra sözleşme ile işe başlanır ve size en iyi şekilde teslim edilir.